narzedzia

AGREGAT TYNKARSKI

Kompaktowy agregat tynkarski wyposażony w nowoczesny silnik bezszczotkowy z elektroniczną regulacją obrotów, który umożliwia precyzyjne ustawienie ilości podawanego materiału. Szybki i łatwy demontaż zbiornika materiału ułatwia mycie i konserwację agregatu. Niewielkie wymiary i waga sprawiają, że urządzenie jest łatwe w transporcie. Agregat tynkarski PC 830 przeznaczony jest do aplikacji gładzi szpachlowych mineralnych, akrylowych oraz polimerowych, tynków elewacyjnych, klejów do systemów dociepleń, farb mineralnych, mineralnych szpachli renowacyjnych oraz cementowych powłok antykorozyjnych nanoszonych na konstrukcje betonowe. Agregat znajduje zastosowanie przy małych i średnich projektach.

Ceny ustalane na indywidualne zamówienia

narzedzia

AGREGAT MALARSKI

Kompletnie wyposażony, hydrodynamiczny agregat malarski. Malowanie agregatem HC 950 odbywa się w systemie airless, czyli bez udziału powietrza. Urządzenie może pracować z silnikiem elektrycznym (HC 950E) bądź spalinowym (HC 950G). Pompa farby napędzana jest hydraulicznie poprzez blok silnika hydraulicznego. Zastosowanie hydraulicznego napędu pompy farby pozwala na dwukrotne wydłużenie eksploatacji uszczelniaczy, tłoka oraz cylindra. Regulacja ciśnienia odbywa się mechanicznie za pomocą pokrętła regulacyjnego. Agregat dostarczany jest na kompaktowym wózku ułatwiającym przemieszczanie urządzenia. Agregat malarski HC 950 przeznaczony jest do malowania wszystkimi rodzajami farb (farby dyspersyjne, lakiery, bejce, lakierobejce, farby podkładowe, farby olejne, emulsje, farby lateksowe, silikonowe, silikatowe, farby elewacyjne, systemy ciężkiej antykorozji, grunty bitumiczne, materiały bitumiczne jednoskładnikowe). Agregat może pracować w układzie z trzema pistoletami. Znajduje zastosowanie przy pracach malarskich na średnich i dużych obiektach przy wymalowaniach przekraczających 1000m2 na dobę.

Ceny ustalane na indywidualne zamówienia

narzedzia

SET-2 ZESTAW DO NATRYSKU TYNKÓW I FARB

Zestaw natryskowy SET-2 to tani zestaw z kompresorem oraz pistoletem. Zestaw znajduje zastosowanie przy małych i średnich projektach. Można nim wykonywać:

 • malowanie
 • gruntowanie
 • nakładanie tynków typu baranek
 • masy dekoracyjne
 • tapety natryskowe
 • gładzie gotowe

Cena z pistoletem PS-1 : 8.550,00 zł netto / 10.516,50 zł brutto

Cena z pistoletem PS-2 : 8.640,00 zł netto / 10.627,20 zł brutto

narzedzia

PS-1 - PISTOLET NATRYSKOWY

Pistolet natryskowy PS-1 to wielofunkcyjne urządzenie pozwalające na wykonywanie różnego rodzaju prac dekoracyjnych. Zastosowanie pistoletu obejmuje m.in. wykonanie takich powłok dekoracyjnych jak: tynki zewnętrzne i wewnętrzne typu baranek, tapety natryskowe, grunty, farby oraz inne dodatki dekoracyjne (szklane kulki, brokat, chipsy). W skład zestawu wchodzą:

 • 2 zbiorniki do tynków 3l i 2l
 • 2 zbiorniki do gruntu i farb 3l i 2l
 • Komplet dysz do tynków (4 sztuki)
 • Komplet dysz do farb (3 sztuki)

cena 1100,00 zł netto / 1353,00 zł brutto

narzedzia

PS-2 - PISTOLET NATRYSKOWY

Pistolet natryskowy PS-2 to wielofunkcyjne urządzenie pozwalające na wykonywanie różnego rodzaju prac dekoracyjnych. Zastosowanie pistoletu obejmuje m.in. wykonanie takich powłok dekoracyjnych jak: tynki zewnętrzne i wewnętrzne typu baranek, tapety natryskowe, grunty, farby oraz inne dodatki dekoracyjne (szklane kulki, brokat, chipsy). W skład zestawu wchodzą:

 • 2 zbiorniki do tynków 3l i 2l
 • 2 zbiorniki do gruntu i farb 3l i 2l
 • Komplet dysz do tynków (4 sztuki)
 • Komplet dysz do farb (3 sztuki)

Cena 1200,00 zł netto / 1476,00 zł brutto

narzedzia

SG-AH300 - PISTOLET DO NATRYSKU

Pistolety SG-AH300 nadają się do nanoszenia tynków, gładzi gipsowych, do malowania farbą emulsyjną, farbami klejowymi itp. Można je też wykorzystywać do nanoszenia tynków strukturalnych na docieplenia, jak również do robienia tzw. "baranków" na ścianie. Pistolety dzięki zastosowanym materiałom są lekkie i wygodne a przy tym bardzo wydajne w eksploatacji. Pracują w przedziale ciśnień od 4 do 8 bar. Wyposażone są w otwarty zasobnik oraz w dwa komplety dysz.

Cena : 110,00 zł netto / 135,30 zł brutto

narzedzia

AGREGAT MALARSKI

Kompletny, hydrodynamiczny agregat malarski wyposażony w nowoczesny silnik bezszczotkowy oraz panel wyświetlacza ciekłokrystalicznego. Malowanie agregatem PS 3.39 odbywa się w systemie airless, czyli bez udziału powietrza. Agregat malarski PS 3.39 przeznaczony jest do malowania wszystkimi rodzajami farb (farby dyspersyjne, lakiery, bejce, lakierobejce, farby podkładowe, farby olejne, emulsje, farby lateksowe, silikonowe, silikatowe, farby elewacyjne, szpachle akrylowe, szpachle polimerowe, systemy ciężkiej antykorozji). Agregat może pracować w układzie z dwoma pistoletami.

Ceny ustalane na indywidualne zamówienia

narzedzia

SET-1 - ZESTAW DO NATRYSKU TYNKÓW I FARB

Zestaw natryskowy SET-1 to tani zestaw z kompresorem oraz pistoletem. Zestaw znajduje zastosowanie przy małych i średnich projektach. Można nim wykonywać:

 • malowanie
 • gruntowanie
 • nakładanie tynków typu baranek
 • masy dekoracyjne
 • tapety natryskowe
 • gładzie gotowe

Cena z pistoletem PS-1 : 4.800,00 zł netto / 5.940,00 zł brutto

Cena z pistoletem PS-2 : 4.900,00 zł netto / 6.027,00 zł brutto

narzedzia

DELKO - PRZYRZĄDO DO SPOINOWANIA PŁYT G-K

Przyrząd ułatwiający i przyspieszający spoinowanie płyt gk. Lekka plastikowa obudowa o pojemności ok 2 l. Umożliwia jednoczesne nakładanie szpachli i taśmy papierowej.

Cena netto / brutto : 400,00 / 592,00 PLN

narzedzia

PACA ABS

Lekka i bardzo elastyczna paca z tworzywa do modelowania masy strukturalnej Lico Mix ANTICA. Dzięki pacy można w bardzo łatwy sposób uzyskać ciekawe efekty na nałożonej na podłożu masie. Paca doskonale nadaje się również do modelowania trawertynu Lico Mix TRAWERTA.

Cena netto / brutto za sztukę : 30,44 / 37,00 ZŁ

narzedzia

DUOSZPACHELKA

Specjalna plastikowa szpachelka do glinki weneckiej Lico Mix FRESCA. Służy do rozcierania zaaplikowanej na podłożu farby

Cena netto / brutto za sztukę : 12,49 / 15,36 ZŁ

narzedzia

GĄBKA SYNTETYCZNA

Można nią nakładac i przecierać farby dekoracyjne Lico Mix VERONA i Lico Mix DECORA na masie strukturalnej Lico Mix ANTICA i na trawertynie Lico Mix TRAWERTA. Wymiary gąbki : 12*9,7*5 cm

Cena netto / brutto za sztukę 11,70 / 14,39 ZŁ

narzedzia

PĘDZEL PŁASKI SPALTER

Pędzel służy do aplikacji farb dekoracyjnych, doskonale sprawdza się w nakładaniu glinki weneckiej Lico Mix FRESCA czy też farb dekoracyjnych Lico Mix METALICA i Lico Mix PERLA. Dostępny w dwóch szerokościach 76 i 140 mm.

76 mm - Cena netto / brutto za sztukę 9,36 / 11,51 ZŁ

140 mm - Cena netto / brutto za sztukę 11,50 / 14,15 ZŁ

narzedzia

PACA Z KULKAMI

Rączka z kulką do kreatywnego modelowania mas strukturalnych i farb dekoracyjnych. Pozwala na uzyskiwanie niepowtarzalnych efektów w przetłaczanej masie lub farbie.

Cena netto / brutto za sztukę : 91,52 / 112,57 zł

narzedzia

RĄCZKA Z KULKĄ

Rączka z kulką do kreatywnego modelowania mas strukturalnych i farb dekoracyjnych. Pozwala na uzyskiwanie niepowtarzalnych efektów w przetłaczanej masie lub farbie.

Cena netto / brutto za sztukę : 29,12 / 35,82 zł

narzedzia

UCHWYT DO WAŁKA GUMOWEGO.

Uchwyt przeznaczony do wałka wzorzystego. Dzięki specjalnym otworom montujemy w nim wałek gumowy z wzorami oraz wałek gąbczasty służący do nasączania farbą.

Cena netto / brutto za sztukę : 19,85 / 24,42 zł

narzedzia

WAŁEK DO DEKORACJI IRCHA WIĄZANA III

Wałek o szerokości 18 cm wykończony marszczoną irchą służy do modelowania mas strukturalnych, np. Lico Mix ANTICA, Lico Mix MODELLATA. Polecany też do farb dekoracyjnych, np. Lico Mix PERLA, Lico Mix DECORA; na płaskich powierzchniach można uzyskiwać nim ciekawe efekty aplikując te farby.

Cena netto / brutto za sztukę : 21,42 / 26,35 zł

narzedzia

WAŁEK DO DESKI DEKORACYJNEJ
I SZABLONÓW SAMOPRZYLEPNYCH

Wałek gumowy polecany do dociskania deski dekoracyjnej oraz szablonów samoprzylepnych. W komplecie uchwyt do wałka. Dostępny w dwóch szerokościach: 15 i 18 cm.

Cena netto / brutto za sztukę : 17,13 / 21,07 zł

narzedzia

STEMPEL DREWNO

Gumowy stempel o wymiarze 8*9 cm przeznaczony do wykonywania imitacji słojów drewna w masach strukturalnych Lico Mix ANTICA, Lico Mix BETON. Znajduje też zastosowanie do farb dekoracyjnych, np. Lico Mix PERLA.

Cena netto / brutto za sztukę : 20,75 / 25,52 zł

narzedzia

WAŁEK DO DEKORACJI Z IRCHĄ

Wałek o szerokości 18 cm wykończonym skrawkami irchy służy do modelowania mas strukturalnych, np. Lico Mix ANTICA. Polecany też do farb dekoracyjnych, np. Lico Mix PERLA, Lico Mix DECORA; na płaskich powierzchniach można uzyskiwać nim ciekawe i nieregularne efekty.

Cena netto / brutto za sztukę : 22,94 / 28,22 zł

narzedzia

RĘKAWICA

Polecana do farb dekoracyjnych Lico Mix VERONA, Lico Mix DECORA. Służy do przecierania farby nałożonej na masie strukturalnej.

Cena netto / brutto za sztukę 9,36 / 11,51 ZŁ

narzedzia

PACA WENECKA

Paca ze stali nierdzewnej mająca zastosowanie w modelowaniu mas strukturalnych, np. Lico Mix ANTICA. Zalecana też do aplikacji i zacierania mas dekoracyjnych typu trawertyn - Lico Mix TRAWERTA lub efekt betonu - Lico Mix BETON. Dostępna w dwóch rozmiarach: mała 80*200 mm, duża 95*240 mm.

Cena netto / brutto za sztukę : 80x200 - 22,01 / 27,07 zł, rozmiar 95x240 - 23,34 / 28,71 zł

narzedzia

WAŁEK STRUKTURALNY GĄBKOWY

Wałki o szerokości 18 cm doskonale nadające się do zastosowania do mas strukturalnych, np. Lico Mix ANTICA, jak i do strukturalnych farb dekoracyjnych. Dzięki nim można uzyskiwać efekt struktury baranka na powierzchni. Dostępne dwa rodzaje wałka: wałek strukturalny drobny, wałek strukturalny groszek.

Cena netto / brutto za sztukę 8,59 / 10,57 zł

narzedzia

UCHWYTY DO WAŁKÓW DEKORACYJNTCH

Dostępny w rozmiarach 8mmx18cm oraz 6mmx18cm

Cena netto / brutto za sztukę : 8x180mm - 3,28 / 4,03 6x180mm - 3,28 / 4,03

WZORZYSTE WAŁKI MALARSKIE

Dekoracyjne wałki malarskie do wzorów - do farb akrylowych, lateksowych, itp. oraz do mas strukturalnych. Szerokość wałków: 14,5 cm.

Cena netto / brutto za sztukę : 19,85 / 24,42 zł

WAŁKI GUMOWE-RELIEFY

Wałki do stosowania do systemów dekoracyjnych - do mas strukturalnych i farb dekoracyjnych. Poprzez dobór odpowiedniego wzoru można uzyskać bardzo ciekawe efekty dekoracyjne.

Cena netto / brutto za sztukę : 25,57 / 31,46 zł

WAŁKI DEKORACYJNE

Wałki przeznaczone do kreatywnego modelowania mas strukturalnych oraz do farb dekoracyjnych. W zależności od wzoru i wykończenia można nimi uzyskiwać bardzo ciekawe efekty dekoracyjne. Szerokość wałków 18 cm.

Cena netto / brutto za sztukę : 15,30 / 18,82 zł