sys-dekoracyjne

LICO MIX ANTICA

Lico Mix ANTICA to gotowa do użycia drobnoziarnista masa strukturalna wchodząca w skład systemów dekoracyjnych ANTICA VERONA i ANTICA DECORA. Pozwala na uzyskiwanie różnorodnych trwałych efektów dekoracyjnych, które uzależnione są od zastosowanych narzędzi raz od inwencji i kreatywności wykonawcy. Daje możliwość uzyskania szerokiej gamy własnych i niepowtarzalnych wzorów, a dodatkowo ciekawych efektów kolorystycznych przy zastosowaniu matowej farby dekoracyjnej Lico Mix VERONA lub lakieru metalicznego Lico Mix DECORA.

Opakowanie w kg: 1,5 , 5 , 15 , 25
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, 450(90) , 495(33) , 600(24)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX STAMPA

Gotowa do użycia masa strukturalna przeznaczona do uszlachetniania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Zaletą masy jest możliwość jej wygładzania po wymodelowaniu i szlifowania po wyschnięciu. Dzięki temu możemy z niej uzyskiwać dekoracje z bardzo gładkimi powierzchniami, w których uzyskujemy różnego rodzaju przetłoczenia i wżery. Daje możliwość uzyskania szerokiej gamy własnych i niepowtarzalnych wzorów, a dodatkowo ciekawych efektów kolorystycznych przy zastosowaniu matowej farby dekoracyjnej Lico Mix VERONA lub lakieru metalicznego Lico Mix DECORA.

Opakowanie w kg: 5 , 15 , 25
Waga palety w kg (ilość sztuk): 450(90) , 495(33) , 600(24)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX VERONA

Lico Mix VERONA to matowa półprzezroczysta farba stosowana do dekoracyjnego wykańczania ścian. Można dzięki niej uzyskiwać bardzo oryginalne i ciekawe efekty wykończenia powierzchni poprzez zastosowanie różnych technik pokrywania ścian. Farba dostępna jest w kolorach wg wzornika systemu dekoracyjnego Lico Mix ANTICA. Farba Lico Mix VERONA charakteryzuje się dużą wytrzymałością, trwałością kolorów oraz dodatkowo tworzy powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości (można zmywać zabrudzenia z farby). W przypadku zastosowania na masę strukturalną oraz trawertyn, pogłębia efekt uzyskanej struktury powierzchni.

Opakowanie w kg: 0,5 , 1, 2,5 , 5
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, ---, 220(88), 450(90)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX DECORA

Lico Mix DECORA to metaliczny werniks stosowany do dekoracyjnego wykańczania ścian. Można dzięki niemu uzyskiwać bardzo oryginalne i ciekawe efekty wykończenia powierzchni poprzez zastosowanie różnych technik pokrywania ścian. Lakier dostępny jest w kolorach wg wzornika systemu dekoracyjnego Lico Mix ANTICA. Lico Mix DECORA tworzy powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości (można zmywać zabrudzenia z powierzchni lakieru). W przypadku zastosowania na masę strukturalną pogłębia efekt uzyskanej struktury powierzchni i nadaje jej metaliczny połysk.

Opakowanie w kg: 0,5 , 1, 2,5 , 5
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, ---, 220(88), 450(90)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX TRAWERTA

Lico Mix TRAWERTA to szlachetna szpachla dekoracyjna na bazie spoiw hydraulicznych, mączki marmurowej i wyselekcjonowanych wypełniaczy. Jest to unikalne pokrycie dekoracyjne imitujące naturalny kamień trawertyn z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. Zastosowanie surowców pochodzenia naturalnego sprawia, że wyrób jest przyjazny dla człowieka i środowiska. Z masy uzyskujemy wykończenie o szaro-beżowym kolorze. W celu uzyskania dodatkowego efektu kolorystycznego zalecane jest nałożenie na wyschniętą masę farby dekoracyjnej Lico Mix VERONA.

Opakowanie w kg: 6 , 14 , 22
Waga palety w kg (ilość sztuk): 540(90) , 462(33) , 528(24)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX METALICA

Lico Mix METALICA to piaskowa farba stosowana do dekoracyjnego wykańczania ścian. Charakteryzuje się perłowo-metalicznym połyskiem i zawartością błyszczącego kruszywa, dzięki czemu daje możliwość tworzenia niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych. Wypełnienie piaskowe farby, w zależności od "inwencji twórczej" osoby wykonującej dekorację pozwala uzyskać bardzo ciekawą strukturę powierzchni, którą wzogaca wysoki połysk farby oraz efekt załamywania światła. Poprzez łączenie ze sobą różnych kolorów farby możemy uzyskiwać na powierzchni "przebarwienia", które jeszcze bardziej urozmaicają uzyskany efekt dekoracyjny.

Opakowanie w kg: 1, 2,5, 5, 10
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, 220(88), 450(90), 330(33)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX FRESCA

Lico Mix FRESCA to farba stosowana do dekoracyjnego wykańczania ścian. Można dzięki niej uzyskać bardzo oryginalny i ciekawy efekt wykończenia powierzchni; imitujący stary przetarty tynk, w tzw. "stylu weneckim". Farba dostępna jest w kolorach wg wzornika kolorów Lico Mix. Glinka występuje w czterech wersjach; matowej (FRESCA), matowej z dodatkiem srebra (FRESCA SILVER), matowej z dodatkiem złota (FRESCA GOLD) oraz błyszczącej (FRESCA CHROME). Farba Lico Mix FRESCA tworzy powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości (można zmywać zabrudzenia z farby).

Opakowanie w kg: 1, 2,5, 5, 10
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, 220(88), 450(90), 330(33)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX MARMURA

Lico Mix MARMURA to farba stosowana do dekoracyjnego wykańczania ścian. Można dzięki niej uzyskać bardzo oryginalny i ciekawy efekt wykończenia powierzchni; imitujący stary przetarty tynk, w tzw. "stylu weneckim". Dzięki zastosowaniu specjalnych dodatków glinka przy odpowiednim nałożeniu imituje swoją kolorystyką wygląd marmuru. Farba dostępna jest w kolorystyce wg wzornika kolorów Lico Mix. Glinka występuje w trzech wersjach; matowej (MARMURA A), z połyskiem metalicznym (MARMURA B) oraz matowej z dodatkiem srebra lub złota (MARMURA C). Farba Lico Mix MARMURA tworzy powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości (można zmywać zabrudzenia z farby).

Opakowanie w kg: 1, 2,5, 5, 10
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, 220(88), 450(90), 330(33)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX COLORATA

Lico Mix COLORATA to farba stosowana do dekoracyjnego wykańczania ścian. Dzięki niej uzyskać można w prosty sposób bardzo ciekawe wykończenie powierzchni, które stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnych i nietypowych efektów dekoracyjnych. Colorata dostępna jest w piętnastu mono-kolorach oraz dodatkowo można tworzyć tzw. duo-kolory poprzez łączenie ze sobą dwóch kolorów bazy. W przypadku tej glinki, sami decydujemy o kolorze podkładu, który chcemy zastosować; czy będzie to podkład biały, czy kolor wybrany ze wzornika farb wewnętrznych LICO MIX oraz łączyć ze sobą kolory glinki. Dzięki takiemu rozwiązaniu sami kreujemy styl i charakter swoich pomieszczeń; w zależności od własnych upodobań możemy stworzyć niepowtarzalną kolorystykę i wygląd dekoracji.

Opakowanie w kg: 1, 2,5, 5, 10
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, 220(88), 450(90), 330(33)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX PERLA

Lico Mix PERLA służy do uzyskiwania ekskluzywnych pokryć dekoracyjnych o delikatnej perłowej poświacie. Odpowiednia aplikacja farby pozwala uzyskać efekt "przestrzenności" pokrycia, co w połączeniu z połyskiem i załamaniami światła daje złudzenie trójwymiarowej powierzchni. Dzięki inwencji twórczej osoby wykonującej dekorację można uzyskiwać własne, niepowtarzalne wzory pokrycia. Lico Mix PERLA tworzy powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości.

Opakowanie w kg: 0,5 , 1, 2,5 , 5
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, ---, 220(88), 450(90)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX BETON

Lico Mix BETON, tzw. "efekt betonu"; to drobnoziarnista szlachetna mieszanka na bazie spoiw hydraulicznych, mączki marmurowej i wyselekcjonowanych wypełniaczy. Jest to pokrycie dekoracyjne imitujące wyglądem "surowy beton" z charakterystycznymi wżerami i przebarwieniami. Dzięki zastosowaniu surowców pochodzenia naturalnego wyrób jest przyjazny dla człowieka i środowiska. Z masy uzyskujemy wykończenie o szarym kolorze. Efekt końcowy uzyskuje się nakładając na wyschniętą masę bezbarwny lakier dekoracyjnego Lico Mix BELLEZZA (mat lub satyna).

Opakowanie w kg: 6 , 14 , 22
Waga palety w kg (ilość sztuk): 540(90) , 462(33) , 528(24)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX STELLA

Lico Mix STELLA to efekt dekoracyjny przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Farba dzięki połyskującym metalicznym drobinkom brokatu optycznie powiększa pomieszczenia, czyniąc wnętrza lepiej rozświetlonymi i przestronniejszymi. Dodaje wnętrzu blasku, tworząc kolorowe refleksy świetlne na powierzchni ścian. Farba przystosowana do nakładania ręcznego jak i do aplikacji natryskiem.

Opakowanie w kg: 1, 2,5, 5
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, 220(88), 450(90)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX BELLEZZA

Lico Mix BELLEZZA jest bezbarwnym, nieżółknącym lakierem dekoracyjno-ochronnym, dostępnym w wersji matowej i satynowej. Lakier służy do zabezpieczania ścian; poprawia ich zmywalność i zabezpiecza przed zabrudzeniami. Dodatkowo nadaje aspekt dekoracyjny pokryciom ścian. Istnieje możliwość wzbogacenia lakieru satynowego o dodatek brokatu (do wyboru 15 różnych brokatów) lub pyłu perłowego (złoty lub srebrny), co zapewnia ciekawy i oryginalny efekt na pokrywanej nim powierzchni. Lakier dekoracyjny Lico Mix BELLEZZA można stosować na podłoża mineralne (cegły, beton, tynki, itp.) oraz na pokrycia ścienne typu: masy i tynki strukturalne, farby satynowe, akrylowe i lateksowe, sztukaterie, glinki weneckie, trawertyny, farby strukturalne, tapety natryskowe, itp. Lakier przeznaczony jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Opakowanie w kg: 0,5 , 1, 2,5 , 5, 10
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, ---, 220(88), 450(90), 330(33)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX MODELLATA

Farba strukturalna MODELLATA przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń oraz na elewacjach budynków. W zależności od inwencji i kreatywności wykonawcy daje możliwość uzyskiwania szerokiej gamy własnych i niepowtarzalnych wzorów i faktur na pokrywanej nią powierzchni. Efekt dekoracyjny uzależniony jest też od zastosowanych narzędzi. Aplikacja farby na szablonach samoprzylepnych pozwala tworzyć imitację struktury cegły klinkierowej, nieregularnych wzorów kamienia, itp. efektów wynikających z wzoru wybranego szablonu.

Opakowanie w kg: 5 , 15 , 25
Waga palety w kg (ilość sztuk): 450(90) , 495(33) , 600(24)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX CORTENA

Lico Mix CORTENA to farba strukturalna imitująca efekt rdzy przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Pozwala na tworzenie surowych industrialnych efektów, które idealnie harmonizują z metalem, kamieniem, szkłem oraz drewnem. Efekt rdzy na elewacji to jeden z najbardziej awangardowych i nowoczesnych trendów w architekturze. Farba dostępna jest w dwóch kolorach, które łączy się ze sobą podczas aplikacji dla uzyskania odpowiedniego efektu dekoracji.

Opakowanie w kg: 5 , 15 , 25
Waga palety w kg (ilość sztuk): 450(90) , 495(33) , 600(24)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX COLLA

Lico Mix COLLA to gotowa biała farba klejowa o wydłużonym czasie schnięcia do przyklejenia i zabezpieczania papieru dekoracyjnego PERGAMENA. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Opakowanie w kg: 1,5, 5 , 15 , 25
Waga palety w kg (ilość sztuk): ---, 450(90) , 495(33) , 600(24)
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX PERGAMENA

Papier dekoracyjny PERGAMENA służy do oryginalnego i bardzo efektownego wykańczania ścian wewnątrz pomieszczeń. W zależności od "inwencji twórczej" osoby wykonującej dekorację można uzyskiwać przestrzenne efekty o strukturze „zmiętego pergaminu” oraz skóry, czy też nieregularne wzory o licznych fałdach i żyłkach. Końcowy efekt dekoracyjny nadawany jest przez wybarwienie uzyskanej struktury farbą matową VERONA lub lakierem metalicznym DECORA.

Rozmiar arkusza : 75x100 cm
Opakowanie (szt.) : 20
icon icon
sys-dekoracyjne

LICO MIX BROKATTA

Dodatek dekoracyjny BROKATTA przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Połyskujące ściany srebrzystych cząsteczek rozbłysną tysiącem gwiazd, sprawiając, że uzyskany efekt jest subtelny, a jego intensywność wzrasta przy dobrym oświetleniu.
Połyskujące drobinki będą migotać zawsze, gdy padnie na nie światło, tworząc bajkowy nastrój szczęścia.
Lico Mix BROKATTA można zastosować w każdej farbie wewnętrznej: akrylowej, lateksowej, satynowej oraz ceramicznej.

Opakowanie (g) : 25, 50, 100
icon
sys-dekoracyjne

BROKAT

Stosowany jako dodatek dekoracyjny do tynków, farb, lakierów, itp.. Dzięki dodatkowi brokatu można uzyskać bardzo ciekawe efekty „połysku” i kolorowych refleksów świetlnych w stosowanym produkcie dekoracyjnym. Nie nadaje się do stosowania na zewnątrz.

Opakowanie : 10g, 1kg
icon
sys-dekoracyjne

PYŁ PERŁOWY

Stosowany jako dodatek dekoracyjny do farb dekoracyjnych, lakierów, itp.. Dodatek pyłu perłowego pozwala uzyskać bardzo ciekawy efekt „ziarnistego połysku” w produkcie dekoracyjnym. Dostępne dwa kolory pyłu: SREBRO i ZŁOTO. Przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Dostępny w opakowaniach po 1 kg oraz po 10 g.

Opakowanie : 10g, 1kg
icon